مکانیک سیار

آیا خودرو شما نیاز به تعمیر دارد ؟آیا زمان کافی برای رفتن به تعمیرگاه را ندارید؟ و به دنبال مکانیک سیار تهران هستید؟ امروز در این مقاله قصد داریم تا با معرفی مکانیک سیار به شما عزیزان راهکاری ارائه دهیم تا در صورت بروز هر گونه مشکل برای خودرو و در دسترس نبودن تعمیرگاه بتوانید آن را حل کنید.

یک مکانیک سیار ماهر، علاوه بر داشتن تجهیزات و امکانات کافی باید سریع و در دسترس نیز باشدتا بتواند در هر موقعیتی به کمک شما بیاید. هر مشکلی برای خودرو به وجود بیاید هر چند کوچک می تواند برایتان دردسر ساز شود. ولی در هر زمان و هر مکان تعمیرکار متخصص و تعمیرگاه در دسترس نیست. ممکن است در ترافیک گیرکرده باشید یا در جاده هنگام سفر، خودروتان دچار نقص شود.

مکانیک سیار

اینجاست که بهترین گزینه یک شرکت خدمات امداد خودرو در تهران مثل سعادت امداد است تا بتواند مکانیک سیار به محل مورد نظر اعزام کند. شرکت کارآمد، شرکتی است که آمادگی فرستادن نیرو حتی در شب را داشته باشد. نیروهایش با رعایت احتیاط در شب بتوانند خودرو را تعمیر کنند حتی اگر لازم بود خودرو را حمل کنند. زیرا گاهی میزان خرابی خودرو در حدی نیست که در همان محل بتوان ان را تعمیر کرد و راه حلی به جز بردن به تعمیرگاه وجود ندارد.

هزینه تعمیر خودرو با توجه به میزان خرابی آن متغیر است. گاهی این هزینه ها فقط شامل اجرت تعمیرکار است و برخی اوقات اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد، هزینه تعویض علاوه بر تعمیرخودرو محاسبه می شود.

مکانیک سیار تهران

در شهر پر ترافیکی مثل تهران غیر ممکن است که بتوانید همیشه خود را به تعمیرگاه برسانید. اغلب افراد در تهران با کمبود وقت برای کار های خود در شبانه روز مواجه می شوند.مکانیک سیار تهران با ارائه خدمات در زمینه سرویس دوره ای خودرو و تمام خدماتی که یک راننده به آن نیاز دارد با سرعت نور در هر  محل که شما بخواهید حاضر خواهد شد.بهترین لوازم یدکی مورد نیاز برای تعمیر در صورت تمایل با مکانیک ماهر به مکان مورد نظر شما فرستاده می شود.

مجموعه ما برای وقت شما ارزش قائل است و همیشه و در هر مکان در دسترس شما سروران خواهد بود.فقط کافی است راه های ارتباطی با ما را بدانید.

تلفن: 09101400651